تعمیر و سرویس آبگرمکن اصفهان


تعمیر و سرویس آبگرمکن اصفهان

تعمیر و سرویس آبگرمکن اصفهان

آبگرمکن وظیفه گرم کردن آب مصرفی در ساختمان‌هایی که از موتورخانه و یا پکیج برای این کار استفاده نمی‌کنند، را دارد. تعمیر و سرویس آبگرمکن اصفهان یکی از موارد بسیار مهم است که در تمام فصول سال باید به آن اهمیت داد. اگر آبگرمکن دچار مشکل شود، خیلی از کارها مانند شستن لباس‌ها و ظرف‌ها، حمام رفتن و ... نیز به مشکل می‌خورد و موجب سلب آسایش می‌شود. تعمیر و سرویس آبگرمکن  شاید ساده به نظر برسد ولی به دلیل ظرافت و فنی بودن قطعات ریز و درشت آن و ارتباط دستگاه با آب و گاز، این کار دشوار است و نیاز است که حتما این کار را به یک تعمیرکار آبگرمکن در اصفهان بسپارید.

اگر می‌خواهید تعمیر آبگرمکن را به یک متخصص بسپارید، می‌توانید با ما تماس بگیرید. معمولا خرابی آبگرمکن به گونه‌ای است که در محل، قابل تعمیر است و سرویسکار آبگرمکن در اصفهان، پس از عیب یابی شروع به تعمیر آن می‌کند. گاهی هم ممکن است مخزن آبگرمکن سورا خ شده باشد و یا موارد دیگری اتفاق بیفتد که تعمیرکار نتواند دستگاه را همانجا تعمیر کند و مجبور شود آن را به تعمیرگاه ببرد.

در این مقاله به توضیحی در خصوص سرویس آبگرمکن، قطعات آن، ایرادات رایج و ... می‌پردازیم.

 

 

تعریف و نحوه انجام سرویس آبگرمکن

سرویس آبگرمکن اصفهان مجموعه اقداماتی است که برای عملکرد بهتر آبگرمکن انجام می‌شود. سرویسکار آبگرمکن در اصفهان هنگام سرویس، به بررسی قطعاتی مانند مشعل، لوله‌ها، شمعک، دودکش و ... می‌پردازد تا مطمئن شود که رسوب یا گرفتگی به وجود نیامده باشد. در این زمان، انجام هواگیری و رسوب گیری آبگرمکن لازم است.

آب هر منطقه سختی متفاوتی دارد و بسته به آن، آبگرمکن هر چند ماه یکبار دچار مشکل می‌شود و نیاز به تعمیر و سرویس دارد. در نتیجه با سرویس منظم آبگرمکن، از به وجود آمدن این مشکل جلوگیری می‌کنید. این کار موجب افزایش عمر دستگاه نیز می‌شود. اگر سرویس دستگاه را به صورت دوره‌ای و منظم توسط تعمیرکار آبگرمکن در اصفهان انجام ندهید، هم در استفاده از آب گرم مصرفی به مشکل بر می‌خورید و هم با فشار آوردن به آبگرمکن، از عمر آن کم می‌کنید.

آیا خودم هم می‌توانم تعمیر و سرویس آبگرمکن را انجام دهم؟

همانطور که در قسمت بالا بیان شد، یکی از کارهایی که در هنگام تعمیر و سرویس آبگرمکن باید انجام شود، رسوب زدایی، جرم گیری یا اسیدشویی دستگاه است. همانطور که می‌دانید استفاده از اسید برای جرم گیری آبگرمکن بسیار خطرناک است و کار هرکسی نیست، پس اگر ساکن اصفهان هستید باید حتما این کار توسط سرویسکار آبگرمکن در اصفهان انجام شود.

آشنایی با اجزای آبگرمکن دیواری

آبگرمکن شامل قطعات ریز و درشت پیچیده و زیادی است و اتصالات فراوانی با آب و گاز دارد. این را بدانید که برای عملکرد صحیح دستگاه باید تمامی قطعات سالم باشند و نقص در کوچکترین قطعه نیز موجب توقف در عملکرد کل دستگاه می‌شود. بنابراین تعمیر و سرویس آبگرمکن در اصفهان برای عملکرد مدام و صحیح دستگاه، اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند. سرویسکار آبگرمکن در اصفهان، همواره قطعات مورد نیاز را همراه خود دارد تا در صورت بروز مشکل، سریعا قطعه را تعویض کند. در این قسمت میخواهیم شما را با قطعات آبگرمکن آشنا کنیم.

• کلاهک تعدیل

• کلید حرارتی کلاهک تعدیل

• کلید مبدل حرارتی

• مبدل حرارتی

• الکترود جرقه زن

• الکترود سنسور

• مشعل

• چند راهه

• شیر گاز

• رگلاتور آب

• برد

• محفظه باتری

• مجرای بازدید فشار گاز ورودی

• مجرای بازدید فشار گاز چند راهه

• مجرای ورودی آب سرد

• مجرای خروجی آب گرم

• مجرای ورودی گاز

 

 

تعمیر و سرویس آبگرمکن دیواری در اصفهان شامل چه خدماتی است؟

برای اینکه خیالتان از بابت گرم ماندن آب در زمان استحمام راحت باشد، پیشنهاد می‌کنیم که حداقل یک بار در سال، از سرویسکار آبگرمکن در اصفهان برای تعمیر و سرویس آبگرمکن اصفهان کمک بگیرید. چرا که آبگرمکن دستگاهی است که تقریبا صورت مداوم روشن است و سرویس دوره‌ای آن سبب می‌شود تا از خراب شدن آن جلوگیری کنید.

خدمات سرویس و تعمیر آبگرمکن  شامل موارد زیر است:

• سرویس و هواگیری آبگرمکن

• جرم گیری آبگرمکن دیواری

• شستشوی آبگرمکن

• رفع انواع خرابی آبگرمکن مانند تعمیر دیافراگم، شمعک، ترموکوپل، رگولاتور

عیب یابی آبگرمکن و تعمیر و سرویس آبگرمکن در اصفهان

عیب یابی آبگرمکن به عوامل متفاوتی وابسته است و برای هر نوع آبگرمکن تفاوت دارد. حتی وقتی با تعمیرکار آبگرمکن اصفهان تماس میگیرید، ابتدا نوع دستگاه را سوال می‌کند و سپس برای تعمیر و سرویس آبگرمکن  به محل مراجعه می‌کند. معمولا علت‌های خرابی آبگرمکن شامل موارد زیر است:

1. روشن بودن مداوم شمعک

2. خاموش شدن شمعک

3. جرقه نزدن شمعک

4. چکه کردن آب از آبگرمکن

5. داغ نشدن آب

6. مناسب نبودن شعله شمعک (رنگ آن و زیاد یا کم بودن آن)

7. روشن نشدن آنی شمعک در زمان باز کردن آب

8. خراب شدن شیر احتراق

9. خراب شدن صفحه نشان دهنده درجه حرارت

10. صدا دادن آبگرمکن

در صورت مشاهده هر کدام از موارد بالا، با سرویسکار آبگرمکن در اصفهان تماس بگیرید تا از خطرات احتمالی مانند آتش‌سوزی و منفجر شدن که بیشتر در آبگرمکن ایستاده رخ می‌دهد، پیشگیری کنید.

 

 

آموزش تعمیر و سرویس آبگرمکن در اصفهان

 حال در این قسمت می‌خواهیم توضیحاتی درمورد برخی از مشکلات برایتان بازگو کنیم.

خاموش شدن شمعک

اگر عملکرد ترموکوپل دچار مشکل شود، سبب می‌شود که شمعک آبگرمکن خاموش شود. بنابراین در صورت بروز این مشکل، ابتدا باید ترموکوپل بررسی شود. در صورت خراب نبودن ترموکوپل، شیر مغناطیسی باید بررسی شود. این موارد توسط تعمیرکار آبگرمکن در اصفهان بررسی می‌شود.

جرقه نزدن الکترود جرقه زن

در آبگرمکن‌های بدون شمعک، گاهی اوقات به دلیل جدا شدن یا شل شدن اتصال وایر، کثیف بودن نوک الکترود جرقه زن یا وجود شکستگی در چینی الکترود، عملکرد جرقه زن به درستی انجام نمی‌شود. در این شرایط باید جرقه زن تمیز شود یا قسمتی که خراب شده، تعویض شود.

 روشن نشدن شمعک

ممکن است دلایلی مانند بسته بودن شیر پروانه‌ای و گرفتگی صافی یا مجرای نازل، موجب روشن نشدن شمعک ‌شود. برای رفع مورد اول تنها باید شیر باز شود. اگر گرفتگی اتفاق افتاده باشد نیز برای تعمیر و سرویس آبگرمکن باید صافی و مجرای نازل شمعک تمیز شود

شعله نامناسب شمعک مانند کوتاه بودن و رنگ زرد شعله

در وسایل گازسوز، شعله مناسب، شعله‌ای است که بلند و آبی باشد. اگر غیر از این باشد، ممکن است صافی شمعک، مجرای نازل یا صافی مجرای هوا، دچار گرفتگی شده باشد. در این صورت باید این قطعات توسط تعمیرکار آبگرمکن اصفهان تمیز شود تا این مشکل برطرف شود.

عدم روشن شدن مشعل همزمان با باز بودن شیر آب گرم

این مشکل در حالت‌های زیر ممکن است پیش بیاید:

  • قطع بودن گاز ساختمان
  • گرفتگی صافی آب
  • گرفتگی شیپور رگولاتور
  • بسته بودن شیر ربع گرد گاز

با بروز این مشکل برای تعمیر و سرویس آبگرمکن در اصفهان، باید موارد بالا تک به تک بررسی شود. سرویسکار آبگرمکن در اصفهان در این شرایط کارهایی از قبیل باز کردن شیر ربع گرد گاز، تمیز کردن و رفع گرفتگی صافی آب، رفع گرفتگی شیپور رگولاتور و بررسی اتصال گاز ساختمان را انجام می‌دهد.

روشن نشدن آنی شمعک در زمان باز کردن شیر آب گرم

خراب شدن شیر احتراق آهسته، تشکیل رسوب روی سوپاپ آب یا نقص در عملکرد اورینگ سوپاپ اصلی گاز می‌توانند از دلایل روشن نشدن آنی مشعل باشند. در این حالت تعمیرکار آبگرمکن در اصفهان این قطعات را بررسی می‌کند و اگر لازم بود آن‌ها را تعویض می‌کند.

وظایف تعمیرکار آبگرمکن در اصفهان

تعمیرکار آبگرمکن در اصفهان وظایفی دارد که باید آن‌ها را به درستی انجام دهد. برخی از آن‌ها عبارتند از:

  • آشنا بودن با تمام مدل‌های آبگرمکن دیواری و ایستاده
  • سرعت عمل در عیب یابی و تعمیر و سرویس آبگرمکن
  • رعایت کامل نکات ایمنی  در طول کار
  • آشنایی کامل با قطعات فنی آبگرمکن

 

 

چرا الوپایپینگ؟

همانطور که گفته شد، تعمیر و سرویس آبگرمکن در اصفهان، نیازمند آشنایی با قطعات و قوانین است و نباید خودتان آبگرمکن را دستکاری کنید. اگر سرویس آبگرمکن را به موقع و در دوره‌های منظم انجام دهید، از خرابی‌های بی موقع پیشگیری خواهید کرد. شما می‌توانید به راحتی درخواست تعمیر و یا سرویس آبگرمکن خود را در وب سایت الوپایپینگ ثبت کنید. نزدیک‌ترین تعمیرکار آبگرمکن در اصفهان با شما تماس خواهد گرفت و در اسرع وقت برای انجام درخواست ثبت شده، در محل شما حاضر خواهد شد. همچنین ما در الوپایپینگ امکان پیگیری سفارشات تعمیر و سرویس آبگرمکن اصفهان را تا سه روز برایتان فراهم کردیه ایم.

مشتریان از این سرویس استفاده میکنند برای ...

رفع گرفتگی لوله های آب گرم

روشن نشدن آبگرمکن

الو پایپینگ چگونه کار میکند؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

#نظرات_مشتریان

مشتریان درباره ما چه می گویند ؟


تاسیسات لوله
الهام ظریف ، 10 دی 99

خیلی خوب و منصفانه عمل کردند

محمد جواد سعدی
تعمیرات لوله
تاسیسات لوله
الهام ظریف ، 10 دی 99

خیلی خوب و منصفانه عمل کردند

محمد جواد سعدی
تعمیرات لوله

برای شروع آماده اید ؟

اگر برای شروع آماده هستید پس درخواست خود را ثبت کنید.